Cvičenia Pilates Matwork - cvičenia na podložke s rôznymi pomôckami v našom športovom centre sú  určené pre jednotlivcov, dvojice alebo pre malé skupiny ( 3 - 6 osôb ), nakoľko našim cieľom je, aby ste všetky cviky cvičili správne

 

INDIVIDUÁLNA LEKCIA

Preferovaný typ hodiny Pilates Matwork je individuálna lekcia, t.j. jeden klient a jeden inštruktor. Táto forma zaručí najlepšie výsledky, kedy za najkratší čas prenikneme do metódy Pilates a klient veľmi rýchlo pocíti a vidí účinky cvičenia. Individuálne lekcie sú vhodné pre každú úroveň - začiatočníci, mierne pokročilí aj pokročilí, ale pre úplných začiatočníkov sú temer nevyhnutné, aby si najhlbšie osvojili jednotlivé princípy metódy Pilates.
 

Individuálne lekcie sa konajú vždy po dohode s klientom v presný termín a hodinu.

 

DUO LEKCIA

Duo lekcia je určená pre dvojice cvičencov, ktorí plánujú navštevovať hodiny Pilates vždy spolu. Táto skupina je uzatvorená, nebude do nej zaradená žiadna ďalšia osoba. Je to výhodná forma pre tých, ktorí vyžadujú na cvičeniach individálny prístup a spoločné napredovanie, využívajú ju predovšetkým manželia alebo kamaráti resp. kamarátky.
 

Duo lekcie sa konajú vždy po dohode s klientmi v presný termín a hodinu.

 

SKUPINOVÁ LEKCIA pre malé skupiny

Skupinové lekcie sú určené pre 3 - 6 osôb rovnakej úrovne cvičenia. Pokiaľ máte záujem sa zapojiť do už existujúcej skupiny, je potrebné, aby ste absolvovali min 2 individuálne hodiny s rovnakou zostavou cvikov ( začiatočníci, mierne pokročilí, pokročilí ).

 

Úplným začiatočníkom odporúčame absolvovať 2 - 3 individuálne hodiny, aby si osvojili základné princípy metódy Pilates.

 

Termíny skupinových lekcií budú určené v harmonograme s vyznačením úrovne skupiny.

 

SPÔSOB OBJEDNÁVANIA A STORNOVANIA LEKCIÍ PILATES

Objednané lekcie sa platia spravidla na 10 hodín dopredu ( 1 kurz ), ale je možné sa objednávať aj na jednotlivé lekcie a zaplatiť ich pri absolvovaní. Ak pre akýkoľvek dôvod nemôžete prísť na objednanú hodinu, dajte nám, prosím Vás, vedieť aspoň 24 hodín dopredu, aby sme mali možnosť pre Vás rezervovaný čas venovať ďalšiemu klientovi. Ak zrušíte lekciu minimálne 24 hodín dopredu a máte ho už zaplatený, poplatok sa Vám presunie na ďalší tréning. V prípade, že neodhlásite objednanú lekciu, alebo ho odhlásite menej ako 24 hodín dopredu ( t.j. my nemôžeme na tento termín objednať iného klienta ), zaplatená lekcia Vám prepadá.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

 

Objednávať sa môžete priamo u inštruktora Pilates na:  tel.:  +421 905 897 215

         email: info@zetafit.sk.